Адреса: м.Львів (Винники), вул. Черешнева, 39

Контактні телефони:

063-191-91-69

E-mail:
panorama.ukr@gmail.com

Написати нам повідомлення
Ви зможете натиснувши тут:


Реклама у Львові

Статистика

Асортимент товарів:

Дерев'яні вікна Львів. Дерев'яні вікна Київ.


Елітні дерев'яні вікна від компанії лідера європейського ринку PANORAMA - це те що ми пропонуємо нашим клієнтам. Вікна дерев'яні виготовляються за новітніми німецькими технологіями та за допомогою найсучаснішого обладнання, саме тому ми пропонуємо дерев'яні євровікна найкращої якості. Дерев'яні вікна на замовлення на Ваш вибір: дерев'яні вікна зі склопакетом однокамерним (Galux 88 4/18/4) та дерев'яні вікна зі склопакетом двокамерним (Galux ORO 88 4/16/4/16/4) заповненні інертним газом аргоном. Дерев'яні євровікна, які ми пропонуємо мають французький енергозберігаючий склопакет, німецьку фурнітуру, голландські лакофарбові з фільтрами від UVF випромінювання. Вікна з євро брусу або вікна з масиву – добротні якісні вікна, тому що застосовуються новітні технології сушіння деревини, які дозволяють виготовити високоякісний продукт. Виробництво вікон базується на основі 5-ти шарового клеєного брусу. За рахунок склеювання відбірних заготівок, без розтріскування та сучків дерев'яні вікна є міцні та стійкі до деформації. Замовити дерев'яні вікна Ви можете з дерева дуб, махагон африканський, меранті. Дерев'яні вікна, виробництво яких відбувається у Польщі, мають відповідні європейські сертифікати якості та гарантії: ISO 9001:2010, EURO LEADER, LEADER RYNKU. Дерев'яні вікна замовити у нас Ви можете будь-якої форми та конструкції: арки, кола, еліпси, волове око, трикутники; дерев'яні вікна історичні; дерев'яні вікна з шпросами конструкційними, міжшибовими, накладними; євровікна з орнаментним склом та ін. Придбати дерев'яні вікна якісні та недорогі Ви зможете у нашій компанії звернувшись до наших спеціалістів.

Дерев'яні розсувні двері на терасу


До Вашого вибору різноманітні типи розсувних дверей з різними механізмами. Надійні розсувні двері забезпечать незабутній вигляд у поєднанні з їх функціональністю. Безперервне вдосконалення на основі технологічних інновацій і прикладних досліджень та випробувань забезпечить нашим користувачам максимальну зручність і безпеку.

Дерев'яні підвіконня


Підвіконня – важлива дрібниця без якої не обійтись. Придбавши дерев'яні вікна у клієнта виникає нова проблема – підвіконня з дерева. Ми швидко здатні вирішити цю проблему підібравши Вам якісні та красиві дерев'яні підвіконня до Ваших дерев'яних вікон, які прикрасять інтер'єр Вашого приміщення та нададуть неповторного стилю та затишку. Дерев'яні підвіконня можуть бути товщиною 30 мм та 64 мм та будь-якої ширини на Ваше замовлення. Дерев'яні вікна та дерев'яні підвіконня – це як одне ціле, вікна з дерева доповнюють підвіконня з дерева і навпаки.

Дерев'яні віконниці (ставні)


Дерев'яні віконниці або дерев'яні ставні – це захист вашого дому від надмірного світла, непроханих гостей та окраса вашої оселі. Ви стали власником заміського будинку, розташованого в котеджному селищі або який поставлений на старій дачній ділянці. Необхідно подумати про безпеку Вашого будинку і необхідності огородити себе від сторонніх очей сусідів і випадкових перехожих. Є дуже просте і стильне рішення - це поставити віконниці з дерева, які можуть бути виконані в єдиному архітектурному стилі з фасадом Вашого будинку і з однієї породи дерева з Вашими дерев'яними вікнами. Також ці віконниці можна використовувати у відкритих альтанках і барбекю, для спорудження терас як природна завіса від протягів і сторонніх очей. Загалом віконниці з дерева можна застосовувати для вирішення різних завдань. Наші фахівці можуть підказати, які саме віконниці підходять Вам найкраще.

Дерев'яні двері. Вхідні дерев'яні двері


Виготовлення дверей має свої особливості, що гарантують високу якість виробу: високотехнологічна сушка, трьох етапне шліфування, грунтування та фарбування окремо кожної дерев'яної деталі перед кінцевою збіркою і, отже, відсутність будь-яких дефектів виробу. Екологічно чисті лакофарбові та грунтуючі системи надають дереву потрібний колір, захищають від УФ-випромінювання і покращують його якісні характеристики, збільшуючи, таким чином, термін його експлуатації. Ми гарантуємо Вам найвищу якість використовуваних матеріалів і ретельність виконання виробів. Двері з євробрусу або двері з масиву складаються з дерев'яної рами і декоративного наповнення. Двері вхідні дерев'яні Ви легко зможете підібрати до будь-якого інтер'єру, тому що у нас є великий вибір: від суворих класичних до оригінальних художніх моделей різних візерунків і кольорів. Вхідні двері можна виконати за Вашим ескізом, якщо Ви не підберете модель з нашого каталогу древ'яних дверей. Продаж дверей та встановлення дверей – це наша робота, ми дбаємо про те щоб наші клієнти були задоволені своїм вибором. Замовлення дверей легко зробити, Вам варто лише зателефонувати або надіслати повідомлення до нас і наші спеціалісти нададуть вам професійну консультацію та допоможуть у виборі дерев'яних дверей.