Адреса: м.Львів (Винники), вул. Черешнева, 39

Контактні телефони:

063-191-91-69

E-mail:
panorama.ukr@gmail.com

Написати нам повідомлення
Ви зможете натиснувши тут:


Реклама у Львові

Статистика

1. З якого матеріалу виготовляються дерев'яні євровікна?

Дерев'яні євровікна виготовляються з чотиришарового клеєного брусу (звертаємо Вашу увагу власне на це, у інших виробників тришаровий євробрус). Для виробництва вікон використовуються такі породи дерев, як сосна, дуб, меранті.

Дерев'яні вікна з дубу (євровікна дубові) – це класика оздобнення приміщень палаців, замків, історичних будівель, садиб і просто приватних будинків. Зупиняючи свій вибір на дерев'яних вікнах з дуба, Ви одержуєте красиві, міцні, довговічні вироби, які служитимуть вам і радуватимуть око довгі роки. Дубові вікна, є, поза сумнівом, елітою сучасних дерев'яних євровікон.

Дерев'яні вікна з меранті – дуже розповсюджені та популярні у країнах Європи. Деревина меранті має гарну довговічність, добре обробляється і дає гладку доброякісну поверхню. Вона не містить таніну, завдяки чому не змінює колір з часом під дією повітря і вологи. Текстура деревини має гарний і багатий фактурний малюнок. Деревина меранті легка, стійка до впливу вологи, має високі теплоізоляційні властивості.

Дерев'яні вікна з сосни - Сосна - це традиційний матеріал для вікон. Якісні характеристики сосни дозволяють виготовити вікна, що володіють всіма перевагами сучасних дерев'яних євровікон, при цьому досягти їх мінімальної вартості.

2. Що таке вікна з євробрусу?

Євробрус представляє собою чотири склеєних і спресованих дерев'яних бруска, причому волокна у них спрямовані в різні сторони. Така конструкція бруса не допускає його деформації внаслідок змін температур та вологості. Крім того, брус просочується спеціальним захисним складом, який захищає деревину від впливів зовнішнього середовища. Більшість виробників застосовують брус за допомогою якого можуть виготовити раму вікна 68 або 78 мм. Ми пропонуємо своїм клієнтам вікна Galux 88 та Galux ORO 88 з рамою шириною 88 мм, що дозволяє поставити значно ширший склопакет та покращити теплоізоляцію, тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам найтепліші дерев'яні вікна на ринку України.

3. Переваги вікон з євробрусу?

До переваг таких вікон з євробрусу можна віднести — відсутність протягів, хороші звукоізоляційні властивості, несхильність до деформації при збільшенні вологості та відсутність реакції на температурні коливання. Та сама головна перевага — це мікроциркуляція повітря, тобто, вікна з євробрусу дихають і тим самим не герметизують приміщення.

4. Які переваги дерев'яних євровікон над металопластиковими?

Дерев'яне вікно характеризується прекрасними технологічними характеристиками свого основного матеріалу - дерева, зокрема низька теплопровідність, висока звукоізоляція, стійкість до температурних перепадів, екологічність та унікальна можливість підтримувати баланс вологості в приміщенні. Крім того, дерев'яні євровікна роблять вашу оселю домашньою та затишною.

5. Як впливає рівень виробництва на якість дерев'яних вікон?

Виробництво дерев'яних вікон є значно технологічно складнішим та капіталоємким ніж виробництво металопластикових. Тому виробників таких вікон є значно менше. Серед існуючих виробників перевагу слід надавати насамперед великим заводам, що мають автоматизоване обладнання, яке зменшує втручання людини в процес виробництва та дає змогу отримати значно вищу якість вікон.

Виробництво дерев'яних вікон - процес, в якому застосовуються найсучасніші технології.

Перший етап виробничого ланцюжка - заготівля деревини. Представлений нами виробник має власні заготівельні та обробні бази. Ми використовуємо тільки високоякісну деревину, сировина навіть з мінімальним браком не допускається в партію, призначену для виробництва вікон.

Готова до роботи деревина надходить на фабрику. На даний момент Urzedowski в своєму розпорядженні один з найпотужніших і сучасних комплексів з виробництва дерев'яних вікон. Свої сушильні камери, цехи з виробництва клеєного бруса дозволяють контролювати всі технологічні операції і бути впевненими в тому, що якість підготовки сировини бездоганна. Неухильне дотримання технології, жорсткий контроль на кожному етапі виробництва вікон гарантують їх відмінну якість.

6. Що таке склопакет?

Склопакет - це окремий елемент вікна, що складається з кількох пластин скла герметично з'єднаних між собою через дистанційну рамку. Від склопакета в першу чергу залежить якість вікна - зовнішній вигляд, комфорт всередині приміщення, витрати на опалення. Склопакет може бути однокамерний (2 скла) та двохкамерний (3 скла). Основні втрати тепла відбуваються через скло, тому у виборі склопакету слід приділити особливу увагу.

7. Чи можна у Вас замовити дерев'яні склопакети?

Дуже часто до нас звертаються з таким запитанням, насправді не існує дерев'яних склопакетів, у нас можна замовити дерев'яні вікна з енергозберігаючими склопакетами французького концерну Saint-Gobain завод Glassolutions Польща.

8. Які склопакети застосовуються у дерев'яних вікнах?

Дерев'яні вікна з євробрусу можуть бути з різними склопакетами: однокамерними, двокамерними, енергозберігаючими з заповненим повітрям, енергозберігаючими з заповненням інертним газом та з різною формулою склопакетів. Ми єдині на ринку України пропонуємо своїм клієнтам наступні склопакети:

Однокамерні 26 мм формула склопакету 4/18Ar/4і U=1,1 Вт/м2К та R=0,77 м2К/Вт

Двокамерні 44 мм формула склопакету 4i/16Ar/4/16Ar/4i + Swisspaser (тепла дистанційна рамка) U=0,6 Вт/м2К та R=1,32 м2К/Вт

Застосування таких склопакетів та профілю шириною 88 мм дозволяє досягнути найкращих показників теплопровідності (U=Вт/м2К) або опору теплопередачі (R=м2К/Вт).

За додаткову оплату існує можливість застосувати інших склопакетів з склом протиударним, куленепробивним, гартованим, забарвленим, дзеркальним, самоочищаючим, сонцезахисним та інших.

9. Що таке тепла дистанційна рамка SWISSPASER?

SWISSPACER – тепла дистанційна рамка, яка виробляється зі спеціального композитного матеріалу з дуже низькою теплопровідністю – в 1000 раз нижчою, ніж в алюмінію. Металічний шар для непроникності рамки зменшено до товщини дуже тонкої фольги, яка має незначну теплопередачу. Таким чином, теплоізоляційні властивості склопакета відчутно покращуються по краях. "Тепла" дистанційна рамка сприяє підвищенню температури на краях склопакета та зменшенню тепловтрат, що забезпечує збереження енергії на рівні 5% в залежності від склопакета.

10. Що таке енергозберігаюче (або теплозберігаюче) скло? Які бувають види енергозберігаючого скла?

Енергозберігаюче скло - пов'язано з нанесенням на його поверхню низькоемісійних оптичних покриттів, а саме скло з таким покриттям одержало назву низькоемісійного. Ці покриття забезпечують проходження в приміщення короткохвильового, сонячного випромінювання, але перешкоджає виходу із приміщення довгохвильового теплового випромінювання, наприклад, від опалювального приладу (тому низькоемісійне скло ще називають селективними).

У цей час використовується два види низькоемісійоного скла - з твердим К-Glass (К-скло) та м'яким покриттям Low-E Glass, Climaguard, Planitherm (І-скло).

Тверде селективне покриття наноситься з рідкої фази методом розпилення на гарячу флоат стрічку, після чого віджигається. Недоліком є високий коефіцієнт випромінювання (0.1 - 0.15) По складу - це провідні оксиди металів, найчастіше оксид олова допирований фтором.

М'яке селективне покриття наноситься на скло методами магнетронного розпилення у вакуумі. Перевага цього скла - низький коефіцієнт випромінювання (менш 0.1По складу м'яке селективне скло являє собою шарувату структуру із загальною формулою оксид-метал-оксид. Головну роль грає тонка плівка металу, саме вона володіє властивістю спектральної селективності. Звичайно, це плівка срібла товщиною 10-15 нанометрів.

Низькоемісійне i-скло в порівнянні з К-склом має покращені показники теплозахисту. Наприклад, при зовнішній температурі "- 26 "градусів і температурі в приміщенні "+ 20" температура на поверхні скла усередині приміщення буде у звичайного склопакета +5, у склопакета з К-склом +11, а у склопакета з i-склом +14.

11. Які переваги склопакету з енергозберігаючим і-склом?

Переваги склопакету з і-склом:
- Захист від впливу інфрачервоного випромінювання;
- Висока теплоізоляційна здатність: "повертають" до приміщення від 70% до 90% теплових хвиль;
- Перешкоджає виникненню ефекту запотівання;
- Створення збалансованого мікроклімату в приміщенні в будь-який час року, за любої погоди;
- Значно скорочує витрати на кондиціонування і обігрів приміщень;
- Полегшує конструкцію вікна в 1,5 рази, збільшуючи термін служби фурнітури

12. Який склопакет тепліший: однокамерний енергозберігаючий склопакет заповнений аргоном чи двокамерний заповнений повітрям?

Перш за все потрібно звертати увагу на коефіцієнт опору теплопередачі:
До прикладу візьмемо поширений двокамерний енергозберігаючий склопакет заповнений повітрям формула якого 4М-12-4М-12-4і та коефіцієнт опору теплопередачі R=0,68 м2К/Вт та порівняємо з склопакетом (вікно Galux 88) однокамерний енергозберігаючий заповнений аргоном формула 4/18Аргон/4і R=0,77 м2К/Вт. Висновок: вікно Galux 88 з однокамерним енергозберігаючим склопакетом з аргоном тепліше ніж вікно з двокамерним склопакетом з повітрям.

13. Як впливає енергозберігаюче скло на рослини в приміщенні?

Для нормального росту квітів важливе видиме світло й ультрафіолет, що очищає приміщення від мікробів. Більш тепла поверхня скла дозволяє рослинам почувати себе комфортно навіть узимку.

14. Який склопакет буде найтеплішим? Як досягнути найменших тепловтрат через вікно?

Двокамерний склопакет заповнений аргоном та з двома енергозберігаючими і-склами й дистанцією не менше 10 мм. Наприклад вікно Galux ORO 88 з склопакетом 4i/16Ar/4/16Ar/4i + Swisspaser (тепла дистанційна рамка) коефіцієнт теплопровідності U=0,6 Вт/м2К або коефіцієнт опору теплопередачі R=1,32 м2К/Вт

15. Навіщо потрібний аргон?

По-перше, аргон (інертний газ) – має більшу в'язкість у порівнянні з повітрям, а значить його частки повільніше рухаються між склом й повільніше передається тепло від внутрішнього скла до зовнішнього.

По-друге, в аргону менша теплоємність і теплопровідність, і тому він відбирає менше тепла у внутрішнього скла. Грубо це можна порівняти із наступним прикладом: якщо ви візьете в руки шматок алюмінієвого й пластикового профілів, що перебувають в одному приміщенні, то алюміній здасться Вам холодніше. Насправді їх температура однакова, але в алюмінію набагато вище теплоємність і теплопровідність і тому алюміній швидше вбирає тепло Ваших рук.

16. Наскільки аргон поліпшує теплоізоляцію склопакета?

Аргон більш ефективний у склопакеті з енергозберігаючим склом. Теплоізоляція однокамерного склопакета підвищується на 11% при заповненні його аргоном у порівнянні із заповненням повітрям. Однокамерний же склопакет без енергозберігаючого скла при заповненні його аргоном стане тепліше лише на 5-6%.

17. Що таке коефіцієнт теплопровідності та коефіцієнт опору теплопередачі?

Теплопередача є фізичним процесом перенесення теплоти крізь огороджувальну конструкцію від середовища з більш високою температурою до середовища з більш низькою температурою.

Коефіцієнт теплопередачі (або теплопровідності) - кількість теплоти, яка передана в одиницю часу через одиницю площі поверхні за різниці температур 1 К між поверхнею та середовищем-теплоносієм; характеризує інтенсивність тепловіддачі. Вимірюється у U=Вт/м2K (чим менший коефіцієнт U тим краща теплоізоляція). Обов'язково хочемо звернути Вашу увагу, що даний показник використовується в Європі для оцінки теплозахисних властивостей конструкції. В Україні для характеристики ступеня теплоізоляції використовується коефіцієнт опору теплопередачі R = м2К/Вт (чим вищий коефіцієнт R тим краща теплоізоляція) А тому слід обов'язково звертати увагу на те, який показник вам називають при характеристиці теплоізоляційних властивостей склопакетів.

18. Які ціни на дерев'яні вікна? Скільки коштують дерев'яні вікна?

А скільки коштує європейський автомобіль? З вікнами ситуація аналогічна. Ціна буде залежати від безлічі параметрів таких як, матеріал, форма, колір, комплектація і т.д. На дерев'яні вікна не встановлюються ціни за м.кв, як на металопластикові. Звертайтесь до нас та ми Вам зробимо обрахунок у тому варіанті, який Вас буде цікавити.

19. Який термін виготовляння та доставки дерев'яних вікон?

Термін виготовлення та доставки орієнтовно 2-2,5 місяці, безпосередньо при складанні замовлення Вам повідомлять термін виготовлення Вашого замовлення.

20. Чи існують стандартні розміри на дерев'яні вікна з євробрусу? Чи ціни нижчі на вікна стандартних розмірів?

Так існують прийняті європейські стандарти щодо розмірів дерев'яних вікон з євробрусу і ціни на вікна та балкони за європейськими стандартами нижчі ніж вироби нестандартних розмірів. Тому при будівництві будинку дуже добре відразу запроектувати вікна та балкони за європейськими стандартами задля економії Ваших коштів. Перелік розмірів європейських стандартів: РОЗМІРИ

21. Дерев'яні вікна з шпросами: які бувають та чи можна замовити їх у Вас?

Шпроси до вікон бувають різних типів: міжшибові, наклеєні віденські, накладні дерев'яні, конструкційні. Найкращі та найпрактичніше шпроси дерев'яні накладні у вигляді дерев'яної накладної рамки, яка кріпиться на вікно ззовні на спеціальні кріплення. Такий вид шпросів досить практично тому що рамку можна зняти для того щоб помити вікно, та красиво виглядають вікна з шпросами як з середини так і ззовні будинку. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам дерев'яні вікна з усіма вище перекисленими шпросами.

22. Вікна стилізовані під старовину, вікна з декоративним дерев'яним оздобленням чи можна таке замовити?

Так, є можливість виготовлення вікон стилізованих під старовину та великий вибір декоративних дерев'яних оздоб та накладок.

23. Який термін служби дерев'яних вікон?

Термін служби дерев'яних вікон залежить від конкретних умов експлуатації: вологість у приміщенні, місце розташування будинку, погодніх умов. За оптимальних умов вікна дубові будуть стояти 100 років і більше, вікна з меранті 80 років і більше та вікна з сосни 50 років і більше.