Адреса: м.Львів (Винники), вул. Черешнева, 39

Контактні телефони:

063-191-91-69

E-mail:
panorama.ukr@gmail.com

Написати нам повідомлення
Ви зможете натиснувши тут:


Реклама у Львові

Статистика

Дерев'яні вікна на замовлення у Львові.

Вікна з євробрусу Львів, вікна деревяні з євробрусу львів, деревяні вікна з євробрусу львівДерев'яні вікна з євробрусу нестандартної форми все частіше появляються у проектах будинку. Дерев'яні вікна незвичайної форми стають все більше популярними, оскільки вони дозволяють втілювати цікаві рішення для оформлення інтер'єру. Наприклад, оригінальні арочні вікна з євробрусу, ви можете прикрасити шторами, які виглядають як віяло. Можна сказати, що дерев'яні вікна на замовлення не потрібно прикрашати, бо вони самі по собі є гарною прикрасою. Дерев'яні євровікна у Львові прикрашають багато заміських котеджів, приватних будинків та квартир.

Деревина дає набагато більше можливостей у формуванні нестандартних вікон. Профілі з ПВХ, потрібно зміцнювати, щоб зробити жорсткими, а в деяких формах це просто неможливо. Таким чином, круглі вікна з дерева можуть мати більший діаметр, ніж пластикові вікна. Ліс дає набагато більше можливостей для будівництва. Звичайно, незвичайні дерев'яні вікна з євробрусу виготовляються тільки за індивідуальним замовленням. Це не означає довго чекати - бо сучасна техніка дозволяє виконувати вікна, які обмежені тільки відповідно до принципів художнього оформлення вікон як належне жорсткості.

Вікна з євробрусу Львів, вікна деревяні з євробрусу львів, деревяні вікна з євробрусу львівУ сучасній архітектурі можна побачити незвичайні, більше ніж традиційні дерев'яні вікна, які надають багато світла в інтер'єр. Ці дерев'яні вікна з євробрусу також виконуються за індивідуальними замовленнями. Дерев'яні євровікна представляють собою цікаві рішення для власників історичних будівель. Євровікна з дерева можуть мати наступні нестандартні форми: дерев'яні вікна у формі кола, замовити вікна дерев'яні у формі трикутника, дерев'яні євровікна у формі півкруга, вікна з євробрусу «волове око», дерев'яні вікна у формі еліпса, дерев'яні вікна у Львові у формі трапеції та ін. Ціни на дерев'яні вікна нестандартної форми розраховуються індивідуально до Вашого замовлення.

Форма вікон дає характер не тільки фасаду, але й інтер'єру. Незвичайні дерев'яні вікна можуть бути центром, навколо яких ми формуємо концепцію дизайну інтер'єру.

Замовити дерев'яні вікна у Львові

Замовити дерев'яні вікна у Львові ви можете за номерами телефонів: 097-903-66-55 та 095-500-95-04 або написати нам на електронну адресу: panorama.ukr@gmail.com . Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання!